%AM, %19 %422 %2018 %10:%Sij

Produljenje obustave poziva za program ZAŽELI

VAŽNO!! 19.01.2018. Obavijest o produljenju obustave Poziva „Zaželi-Program zapošljavanja žena“

Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava, Upravljačko tijelo Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., sukladno točci 5.5.Obustava, ranije zatvaranje i produženje roka za dostavu projektnih prijedlogavažećih Uputa za prijavitelje, objavljujeproduljenje obustave zaprimanja projektnih prijedloga do 14. veljače 2018. godineza otvoreni trajni poziv „Zaželi – Program zapošljavanja žena“ (UP.02.1.1.05.).Isto je nužno zbog iznimno velikog broja zaprimljenih projektnih prijedloga te činjenice kako do trenutka predmetne obavijesti za sve projektne prijedloge postupak dodjele nije još u potpunosti okončan. Po okončanju postupka dodjele za sve zaprimljene projektne prijedloge, donijet će se odluka o daljnjem tijeku ovog Poziva.

Svi projektni prijedlozi predani unutar razdoblja u kojem je predmetni Poziv obustavljen, neće biti uključeni u postupak dodjele te ih se neće uzeti u razmatranje u slučaju ponovnog otvaranja Poziva.

Također molimo primite na znanje kako u vrijeme obustave nije moguće postavljati pitanja za predmetni Poziv.