%PM, %17 %650 %2018 %15:%Pro

Održana 9. Glavna sjednica Partnerskog vijeća za tržište rada i razvoj ljudskih potencijala Dubrovačko neretvanske županije (PVTR)

Dana 14.12.2018. održana je 9. Glavna sjednica Partnerskog vijeća za tržište rada i razvoj ljudskih potencijala Dubrovačko neretvanske županije (PVTR).

Sjednicu je vodila predsjedateljica PVTRa - gđa Žaklina Marević, zamjenica župana Dubrovačko-neretvanske županije.Održane su sljedeće prezentacije:1.       Stanje aktivnosti na tržištu rada Dubrovačko-neretvanske županije tijekom 2018. godine – dr.sc. Dasen Jasprica, predstojnik Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Područni ured Dubrovnik

2.       Prezentacija EU projekta „Razvoj i promocija partnerskog vijeća za tržište rada i razvoj ljudskih potencijala Dubrovačko-neretvanske županije – OPERA II“ – Luna Polić Barović, Dubrovačko-neretvanska županija

3.       Prezentacija projekata iz Dubrovačko-neretvanske županije iz programa ZAŽELI – Katarina Krile, Hrvatski zavod za zapošljavanje, Područni ured DubrovnikNa sjednici su sudjelovali predstavnici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Grada Dubrovnika, Sveučilišta u Dubrovniku, razvojne agencije DURA, razvojne agencija DUNEA, razvojne agencije KORA, Hrvatske gospodarske komore, Hrvatske obrtničke komore, strukovnih škola i gimnazija na području županije, poslodavaca te organizacija civilnog društva.

ESF ULJUP lenta i logotip